× راهکار ها مشتریان مشاوره استخدام سامانه ها درباره ما تماس با ما
https ورود اعضاء

شبکه و زیر ساخت

–  یک شبکه ی امن و مطمئن لازمه یک سیستم مدیریت اطلاعات است. شرکت دمیس به منظور پیاده سازی و بهره برداری هرچه بهتر از ERP و MIS تولید خود، وظیفه ی ایجاد این شبکه اطلاعاتی را خود بر عهده می گیرد.
–  متخصصان دمیس با تجارب بسیار بالا در این امر کلیه مراحل پروژه از امکان سنجی و طراحی اولیه تا اجرا و نظارت بر اجرای بخش های مختلف پروژه را شامل گشته و همچنین تکمیل یا بهینه سازی پروژه های درحال اجرا یا پایان یافته را نیز دربر می گیرد.
– از جمله نمونه کارهای اجرا شده توسط شرکت دمیس در زمینه طراحی و اجرای شبکه های LAN،WAN، امنیت شبکه (Network Security) و همچنین طراحی و اجرای شبکه های بی سیم ((Wireless می توان به موارد زیر اشاره نمود:
• تعاونی فولاد مبارکه اصفهان (دفتر مرکزی و 9 شعبه مربوطه)
• تعاونی ذوب آهن اصفهان (دفتر مرکزی و  کلیه ی شعبات)
• بیمارستان میلاد کاشان

انواع شبکه

• شبکه های LAN) Local Area Network) : در فضاهای کوچک مثل ادارات و سازمان هایی که دارای یک دفتر متمرکز هستند
• شبکه های WAN) Wide Area Network) :برای پروژه هایی که دارای دفاتر و شعب متعدد در مناطق جغرافیایی مختلف هستند
• شبکه های بی سیم (Wireless) :پیاده سازی شبکه های LAN و WAN به صورت بی سیم و بدون نیاز به کابل کشی و با زیرساخت امنیت و کاربری بالا

امنیت شبکه (Network Security)

امنیت در شبکه به ویژه در پروژه های عظیم ERP و MIS امری بسیار حیاتی و حائز اهمیت است. امنیت شبکه به طور کلی برای فراهم کردن امکان حفاظت از مرزهای یک سازمان در برابر نفوذگران (مانند هکرها) به کار می رود. برای تامین امنیت بر روی یک شبکه، یکی از بحرانی ترین و خطیرترین مراحل، تامین امنیت دسترسی و کنترل تجهیزات شبکه است. تجهیزاتی همچون مسیریاب، سوئیچ یا دیوارهای آتشین (Firewall). با این حال، امنیت اطلاعات به صراحت بر روی محافظت از منابع اطلاعاتی در برابر حمله ویروس‌ها یا اشتباهات ساده توسط افراد درون سازمان متمرکز شده است و برای این منظور از تکنیک‌های پیشگیرانه ، از دست رفتن داده‌ها (DLP)  بهره می برد و یکی از این تکنیک ها، تقسیم بندی شبکه‌های بزرگ توسط مرزهای داخلی است.